Fotografia ślubna

Sztuka emocji

 Fotografia ślubna to temat szeroki, czy został juz wyeksploatowany przez innych fotografów?

W fotografii ślubnej najważniejsze są emocje, to one budują zdjęcie tak samo jak w przypadku klasycznego reportażu. Cieszę się, że prawdopodobnie będę mógł Was poznać i fotografować w tym najważniejszym dniu.. Kocham naturalne i szczere emocje pokazane w szalonym stylu. Czasami nie mogę się powstrzymać przed zrobieniem “dziwnych” ujęć, wczuwam się w klimat i staram się ukazać emocje. Uwielbiam dynamiczne sytuacje któe chcę złapać w obiektyw. Oczywiście nie zabraknie też standardowych fotografii, które są swoistym must have każdego reportążu.. Możecie spodziewać się zarówno bardzo szerokich ujęć, na których widać wszystko dookoła i jeszcze więcej, ale również miękkie, delikatne i subtelne fotografie pełne głębi.
Fotografia ślubna jest jak opowieść której reżyserem jesteście Wy. Fotograf jest rejestratorem tego dnia, tych chwil i momentów które generujecie. To czas w któym biegnie główny wątek imprezy, ale i poboczne historie są pełe detali, reakcji rodziny czy innych klimatycznych scen. Przed ślubem zawsze chętnie się z Wami spotkam, przedstawicie swoją wizję, pomysły i przedyskutujemy wspólny plan aby wszystko było dograne. 
Plener? To doskonałe dopełnienie zabawy weselnej – z tym, że w innym terminie, wtedy faktycznie możemy się wyszaleć! Umawiamy się przynajmniej na pół dnia i robimy wszystko co dusza zapragnie. To taka nasza wspólna podróż w fajne miejsce i to od Was zależy, czy chcecie by materiał był w tonie spokojnym czy szalonym.

Dobre fotografie

Dlaczego ja?

Każda para jest inna, jej oczekiwania również. Dlatego nie znajdziecie tutaj przykładowych ofert czy cenników. Każda możliwość sfotografowania Was w tym dniu jest nowym wyzwaniem do którego chcę podejść indywidualnie w każdym aspekcie.  Zachęcam do spotkania się ze mną bądź kontaktku, wtedy będziemy mogli porozmawiać o szczegółach i wizji wydarzenia. Jeżeli spotkamy się by finalnie podpisać umowę na wykonanie fotografii na waszym weselu to oczekuję, że zgłaszając się do mnie macie już podpisaną umowę z miejscem, w którym będzie odbywało się Wasze wesele. Wówczas mam pewność co do daty Waszego ślubu. Na tym spotkaniu otrzymacie również jej drugi egzemplarz dla potwierdzenia. Przed samą uroczystością odezwę się do Was aby wszystko potwierdzić i podjąć ostatnie ustalenia. 
Pamiętajcie, jestem w tym dniu tylko dla Was i to co otrzymacie to nasze wspólne dzieło.

Przygotowania

Ceremonia

Zabawa weselna

Plener

W razie pytań zapraszam do kontaku ze mną

Odezwij się do mnie
Ustawienia prywatności
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.our Polityka prywatności
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google